Mobil Kaza Tutanağı Uygulaması

Mobil Kaza Tutanağı Uygulaması ve Detayları

Devreye alındığı tarihten bu yana kullanıcılarından büyük ilgi gören Mobil Kaza Tutanağı uygulaması, yenilenen arayüzüyle sigortalıların ve sürücülerin beğenisine sunuldu.
Görsel açıdan çok daha zengin arayüzlerin kullanıldığı uygulamada, bunun yanında birçok heyecan verici yenilik de bizleri bekliyor. Peki nedir bu yenilikler?

Yeni Anasayfa: Uygulamanın anasayfası ve menü erişimleri tamamen değiştirildi. Menüler hızlı erişim için altbara alındı.
Kaza Yoğunluk Haritası:​ Uygulama artık her an kullanabileceğiniz faydalı bilgiler ile açılıyor. Kaza yoğunluk haritası ile yakınınızdaki kazaları görebilir, en yakın tamirhane, sigorta şirketleri ve hastanelerin iletişim bilgilerine ulaşabileceğiniz gibi yol tarifi de alabilirsi​niz.

Kullanılabilir, Basit Ekranlar: Kullanıcı dostu arayüzler sayesinde herkesin uygulamayı rahatlıkla kullanması hedeflendi ve tüm ekranlar ekran özelinde tek tek incelenerek değiştirildi ve sadeleştirildi. Her ekranda tek bir işlem yapılması temel esas alındı. Böylece kullanıcı dostu yeni ekranlar oluştu.​

Yol gösterici ekranlar: Uygulamanın her ekranına kullanıcı yönlendiren mesajlar eklendi, kaza fotoğrafının nasıl çekileceğinden tutun, hangi işlemin nasıl yapılacağına kadar tüm bilgilerin kullanım sırasında kullanıcıya verilmesi sağlandı.​

Video çekim özelliği: Kaza analizinin daha kolay yapılabilmesi için uygulamaya eklenen video özelliği ile, kullanıcının kaza yerine ait kısa bir video çekmesine olanak verildi. Video özelliği ile birlikte birçok ayrıntı kolay bir şekilde tespit edilebilmektedir.

Gelişmiş Profil: Gelişmiş profil özelliği sayesinde kaza anındaki işlemler büyük bir ölçüde azalıyor. Önceki Mobil Kaza Tutanağı versiyonunda yalnızca sigortalı bilgilerinin girilebildiği profil adımında, artık yeni versiyon ile birlikte tüm sürücü bilgileri, ehliyet resimleri ve ruhsat resimleri girilebiliyor. Böylece kaza anında geriye sadece kaza yorumunun yapılması ve senaryo çizimi kalıyor. Kağıt tutanak ile 100 dakika süren işlemler Mobil Kaza Tutanağı ile 5 dakikaya iniyor. Mobil Kaza Tutanağını indiren sürücüler profil bilgilerini kaydettiklerinde çok daha kısa sürede işlemlerini tamamlayabiliyorlar.​​

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.